tel: 13 43 76 451
|
rozwiń menu
Data publikacji: 2023-03-03

Gdzie szukać aktualnych przetargów? Gdzie znaleźć przetargi i zlecenia z różnych branż?

W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca chciałby, aby nowi klienci sami pojawiali się w firmie. Niestety rzeczywistość jest radykalnie inna. Dziś o klienta trzeba walczyć, trzeba go szukać i zachęcać do współpracy. W dobie kryzysu, z którym przychodzi się nam mierzyć, pewnym kołem ratunkowym dla polskich firm stały się przetargi dzięki, którym przedsiębiorca może, poszerzyć rynki zbytu.

Internet daje nam szansę szybkiego dotarcia do potrzebnych informacji i wyszukanie interesujących nas zamówień publicznych. Postaramy się podpowiedzieć, gdzie można samodzielnie znaleźć interesujące nas ogłoszenie, przetarg i zlecenie z różnych sektorów gospodarki oraz z jakich serwisów przetargowych warto skorzystać.

Gdzie szukać ogłoszeń o zamówieniach publicznych?

Udział w przetargach jest jednym z głównych sposobów pozyskania zamówień publicznych w Polsce. Wykorzystując możliwości, jakie daje monitoring przetargów Bizzone, każdy przedsiębiorca może zyskać dostęp do aktualnych ogłoszeń przetargowych.


Strony internetowe instytucji i przedsiębiorstw państwowych oraz firm prywatnych

Spośród źródeł informacji na temat prowadzonych postępowań przetargowych możemy wymienić strony internetowe instytucji i przedsiębiorstw z sektora publicznego, jak również strony internetowe firm prywatnych pokazujące informacje na temat zamówień publicznych. Każdy z państwowych podmiotów ma ustawowy obowiązek publikować każde ogłoszenie przetargowe, dokumenty opisujące przebieg postępowania o udzielenie zamówień, jak również specyfikacje istotnych warunków zamówień (SIWZ). Ogłoszeń można szukać na stronie internetowej Biuletynu Zamówień Publicznych, przy czym wskazany publikator dotyczy wyłączenie zamówień o wartości poniżej progów unijnych.

Czy wyszukiwarka przetargów ułatwi znalezienie właściwego zamówienia publicznego?

Wyszukiwarka przetargów jest narzędziem, która pozwala znaleźć interesujący nas przetarg i przedmiot zamówienia. Jest to bardzo przydatne dla osób, które nie mają czasu na codzienne przeszukiwanie różnych źródeł w celu pozyskania zamówień publicznych. Wyszukiwarka przetargowa pozwala filtrować oferty w oparciu, o różne kryteria. Wśród kryteriów, występują takie jak: rodzaj oferty przetargowej, termin składania ofert, cena czy interesująca nas lokalizacja itp. Dzięki wyszukiwarce można znaleźć oferty, którymi jesteśmy zainteresowani i porównać je ze sobą. Wyszukiwarki ogłoszeń istnieją od wielu lat i są dostępne przez Internet jako narzędzia do przeglądania i wyszukiwania interesujących nas informacji i zamówień publicznych. Tego typu rozwiązania to ważne ułatwienie, które pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

Gdzie znajdziesz informacje o prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia

Portale branżowe wyszukiwarka przetargów czyli, gdzie szukać przetargów w Polsce? Serwis www.bizzone niezawodny partner dla każdego przedsiębiorcy

W Polsce istnieje wiele wyszukiwarek przetargowych, które oferują nam różne funkcje i możliwości, by wyszukać interesujące nas zamówienia publiczne. Żeby wybrać odpowiednią dla nas wyszukiwarkę i zobaczyć zamieszczone przetargi, zwróć uwagę na kilka istotnych rzeczy:

 • łatwość obsługi wybierz narządzie, które będzie łatwe w obsłudze;

 • funkcjonalność upewnij się, że serwis, który wybierzesz, oferuje wszystkie funkcje, które są ci potrzebne;

 • cena porozmawiaj z wybranym dostawcą o możliwościach korzystnych rabatów i promocjach.

Serwis bizzone.pl jest serwisem, który monitoruje wszystkie dziedziny gospodarki, dzięki niemu zyskujemy codziennie aktualizowaną bazę przetargów i zapytań ofertowych z całego kraju. Oprócz tego bizzone.pl oferuje największą bazę przetargów w Polsce i unikalny zbiór inwestycji planowanych. Tylko w serwisie bizzone.pl uzyskasz połączenie każdego przetargu z linkiem do oryginalnej treści. W serwisie masz dostęp do interesujących Cię przetargów 24h/dobę, korzystasz z dużego doświadczenia na rynku przetargowym w zakresie monitoringu ogłoszeń przetargowych.

Gdzie szukać przetargów

Zalety Serwisu przetargowego www.bizzone.pl. Dlaczego warto wybrać bizzone.pl?

Największą zaletą serwisu bizzone.pl jest łatwość obsługi. Ponadto możliwe jest sortowanie wyników np. zgodnie z datą publikacji, przedmiotem zamówienia czy trafnością. Strona jest przejrzysta i bardzo intuicyjna, a właśnie, dzięki temu każdy użytkownik łatwo odnajduje się w systemie. Wyszukiwanie interesujących nas informacji jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie kryteria wyszukiwania, następnie system znajduje nam odpowiednie interesujące nas wyniki. Dzięki wyszukiwarce możesz określić województwo, którego dotyczą przetargi, datę publikacji ogłoszenia, termin składania ofert oraz typ i przedmiot przetargu.

Udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego

Serwis bizzone.pl to gwarancja jakości. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać

Zespół serwisu Bizzone śledzi dziesiątki tysięcy źródeł, informacji z całej Europy w celu wyszukania dla swoich klientów, aktualnych przetargów.

Dlaczego serwis bizzone.pl?:

 • dostęp, do wyników przetargów, zbiór wyników wraz z wyszukiwaniem i raportowaniem,

 • wsparcie wykwalifikowanej kadry, pomoc przy wyborze słów kluczowych i wsparcie prawne,

 • codzienne raporty online,

 • każdy przetarg połączony z linkiem do oryginalnej treści,

 • panel klienta wraz z bazą przetargową dopasowaną do potrzeb każdego przedsiębiorcy,

 • personalizacja, szybki dostęp do istotnych informacji dla każdego przedsiębiorcy,

 • codziennie dodawane ok. 5 tys. przetargów z Polski i Unii Europejskiej,

 • największa, najbardziej aktualna baza przetargów w Polsce,

 • możliwość publikacji własnych ogłoszeń.

Jak działa Serwis przetargowy bizzone.pl?

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki czemu każdy z użytkowników łatwo odnajduje się w systemie.

Gdzie znaleźć informacje o danym przetargu udzielenie zamówienia publicznego

Co zrobić, by mieć łatwy dostęp do ogłoszeń zamówień publicznych?

Zapraszamy do darmowego testu serwisu Bizzone:

Przetargi - darmowy test - bizzone.pl

Zapisz się już dziś!

W ciągu 14 dni sprawdzisz w praktyce jak działa Bizzone

Poszukiwania właściwych przetargów nigdy nie było tak łatwe.

 • wejdź na stronę www.bizzone.pl,

 • wejdź w zakładkę darmowy test, wypróbuj serwis za darmo,

 • możesz również skorzystać również w pomocy wykwalifikowanej kadry, która zrobi to za Ciebie i poprowadzi Cię krok po kroku.

Udostępnij artykuł: Facebook Linkedin Twitter Email
Nasze marki: Bizzone Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza Leasing Fabor Bizlatica Mediaplace