infolinia: 800 592 392
|
rozwiń menu
Zapytania kupię-zlecę

 Opis serwisu 

Zapytanie kupię-zlecę – to zapytanie skierowane przez osobę fizyczną, firmę czy instytucję do innej firmy lub osoby fizycznej służące bezpośrednio lub pośrednio prowadzeniu działalności gospodarczej.


Serwis bizzone.pl – Zapytania kupię-zlecę to unikalna w skali kraju aktywna platforma zakupowa skierowana zarówno do kupujących (podmiotów zainteresowanych nabyciem produktów lub usług) jak i do sprzedawców (podmiotów oferujących sprzedaż produktów lub usług).


Informacje dla kupujących:

Serwis umożliwia bezpłatne zamieszczanie zapytań kupię dotyczących zakupu dowolnych produktów lub usług. Każdy kupujący ma zagwarantowane:
- opracowanie i publikację zapytania w vortalu bizzone.pl celem lepszego zrozumienia i szybszego wyszukiwania przez sprzedawców,
- aktywne poszukiwanie sprzedawców w prasie i internecie,
- przesłanie raportu z przeprowadzonych działań.
Zamieszczenie w serwisie zapytań pozwala na realizowanie korzystniejszych zakupów, pozyskanie nowych (tańszych lub lepszych) dostawców oraz oszczędność czasu.


Informacje dla sprzedawców:

Korzystający z serwisu oferenci mogą w prosty i przyjazny sposób dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do kupujących.

Wyszukiwanie i przeglądanie zamieszczonych w serwisie zapytań jest bezpłatne z wyłączeniem danych teleadresowych kupującego. Pełny dostęp do ogłoszeń jest możliwy po wykupieniu abonamentu lub karnetu.


Abonament umożliwia dostęp do szczegółów – danych kontaktowych kupującego w obrębie jednej branży w okresie zależnym od rodzaju wybranego abonamentu.

tabelkaAbonament multibranżowy umożliwia dostęp do określonej ilości szczegółów – danych kontaktowych kupującego w obrębie wszystkich branż w okresie zależnym od rodzaju wybranego abonamentu.

tabelka

Aby zostać abonentem serwisu Zapytania kupię-zlecę należy złożyć zamówienie wypełniając formularz zamówienia lub kontaktując się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta. Na tej podstawie wysyłamy pocztą elektroniczną fakturę pro-forma oraz druk przelewu/przekazu. Dostęp do serwisu jest aktywowany po otrzymaniu przez nas wpłaty. W celu przyśpieszenia aktywacji usługi potwierdzenie wpłaty możecie Państwo przesłać na bezpłatny numer faxu 800 592 392. W ciągu jednego dnia roboczego uruchamiamy usługę. Następnie przesyłamy fakturę VAT oraz na adres e-mail kody dostępu.

Karnet jest wygodnym sposobem płatności za ilościowy dostęp do usług oferowanych w serwisie. Wykupienie karnetu (zapłata za określoną ilość jednostek dostępowych z góry) pozwala na bardzo szybki dostęp do oferowanych usług. Jedna jednostka dostępowa umożliwia dostęp do szczegółów jednego ogłoszenia. Karnet jest więc rodzajem przedpłaty za możliwość otwierania określonej ilości danych kontaktowych składającego zapytanie. Kody dostępu są ważne przez rok czasu od momentu aktywacji usługi.tabelkaBardzo wygodną formą otrzymywania informacji jest także subskrypcja powiadomień. Powiadamianie e-mail gwarantuje, że sprzedawca nie przeoczy żadnego z nowo dodanych zapytań. Dzięki wcześniej zdefiniowanym przez użytkownika kryteriom serwis automatycznie (codziennie) śledzi nowo dodane ogłoszenia i powiadamia o ogłoszeniach spełniających zdefiniowane kryteria. Usługa ta jest bezpłatna (brak opłat abonamentowych), a opłaty pobierane są tylko za odblokowanie danych teleadresowych kupujących.W celu zwiększenia wygody korzystania z serwisu wprowadziliśmy kanał RSS. Jest to format szybkiego rozpowszechniania skróconych informacji publikowanych na stronach serwisu. Wiadomości RSS przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji. Korzystając z RSS można na bieżąco sprawdzać, czy pojawiły się nowe Zapytania kupię-zlecę. Odbywa się to automatycznie bez konieczności wchodzenia na stronę. Program obsługujący RSS automatycznie śledzi zmianie na stronie internetowej i powiadamia o nowych informacjach.Nasze marki: Bizzone Leasing Fabor Bizlatica Mediaplace